Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług na najwyższym poziomie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej. ×
     

Profesjonalne

Usługi

sprzątania

Professional

Cleaning

Services

Professional

Cleaning

Services

Sprzątanie osiedli

W naszej ofercie znajduje się zapewnienie czystości i porządku na osiedlach – w ich częściach utwardzonych, jak również zielonych.

Oferujemy fachową kompleksową pomoc ogrodniczą – sadzimy, siejemy i pielęgnujemy rośliny, czuwamy nad ich wzrostem oraz zabezpieczamy przed szkodliwymi czynnikami. Dbamy o to, by rośliny  były podlane w przypadku braku opadów, trawa systematycznie koszona, a żywopłoty i krzewy przycinane. Poza tym oczyszczamy teren z chwastów, suchych liści i śmieci. Dzięki naszemu zespołowi sprzątającemu każdego dnia osiedlowe chodniki i parkingi mogą być pozamiatane, oczyszczone z zabrudzeń i śmieci. Każdego dnia wymieniamy worki w koszach, dbamy o czystość osiedlowych placów zabaw i boisk.


Zimą oferujemy odśnieżanie – współpracując z nami, masz pewność, że opady śniegu nie uniemożliwią Ci wyjazdu z osiedlowego parkingu oraz że spacerując chodnikami nie będziesz tonąć po kostki w śniegu.

Współpraca z naszą firmą jest opłacalna o każdej porze roku!

Utrzymanie czystości      Usługi DDD      Ozonowanie     Kwalifikacje      Galeria     Ciekawostki     Kontakt