Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług na najwyższym poziomie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej. ×
     

Profesjonalne

Usługi

sprzątania

Professional

Cleaning

Services

Professional

Cleaning

Services

Usługi DDD

Świadczone przez nas usługi DDD (deratyzacji, dezynsekcji i dezynfekcji) mają na celu zwalczyć insekty, gryzonie i drobnoustroje, będące w otoczeniu człowieka. Wszystkie te organizmy są przede wszystkim niebezpieczne dla człowieka, ponieważ przenoszą liczne choroby (insekty, gryzonie) lub są ich powodem (drobnoustroje). Poza tym liczne owady oraz gryzonie wyrządzają wiele szkód w rolnictwie, ogrodnictwie, w młynach oraz innych gałęziach ogólnie pojętego przemysłu spożywczego.

Ciekawe jest spostrzeżenie naukowców – podobno co szósty człowiek na świecie cierpi na chorobę, którą wywołał owad. Z tego względu nie można bagatelizować znajdujących się w naszych domach oraz miejscach pracy much, pluskiew, komarów i karaluchów. Tacy niechciani lokatorzy mogą być nosicielami milionów mikroorganizmów, wirusów i chorób. Muchy i prusaki przenoszą między innymi biegunkę, gruźlicę, cholerę.


W pomieszczeniach, w których występuje zagrożenie zakażenia drobnoustrojami, należy regularnie przeprowadzać dezynfekcję – bakterie, grzyby i pleśnie mogą być powodem poważnych chorób.


Mając problem z insektami, gryzoniami lub pleśnią, najczęściej początkowo staramy się samodzielnie z nimi walczyć. To działanie najczęściej jednak okazuje się niewystarczające. Korzystając z naszych usług, oszczędzasz nerwy, czas i pieniądze. Dzięki ogromnej wiedzy, doświadczeniu oraz odpowiednim środkom i metodom jesteśmy w stanie szybko i skutecznie usunąć wszelkie szkodniki z otoczenia klienta.


Utrzymanie czystości      Usługi DDD      Ozonowanie     Kwalifikacje      Galeria     Ciekawostki     Kontakt