Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług na najwyższym poziomie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej. ×
     

Profesjonalne

Usługi

sprzątania

Professional

Cleaning

Services

Professional

Cleaning

Services

Jak przygotować mieszkanie na ozonowanie oraz przebieg procesu?

Czasem zdarza się tak, że w naszym mieszkaniu zaczynają rozwijać się mikroorganizmy, co prowadzi do rozprzestrzeniania się w powietrzu bardzo nieprzyjemnego zapachu. Powodów takiej sytuacji może być wiele – od pożarów, po powodzie i obecność gryzoni. W związku z tym warto zdecydować się na zabieg ozonowania mieszkania, który skutecznie doprowadzi do pozbycia się niepożądanego zapachu. Jak jednak się do niego przygotować i co należy zrobić?

 

 

 

Kiedy przeprowadza się deratyzację, a kiedy dezynfekcję?

Obecność szkodliwych owadów czy też gryzoni w miejscu, w którym mieszkają lub codziennie przebywają ludzie może być nie tylko bardzo niekomfortowe, ale również niezwykle kłopotliwe. Szczury i myszy mogą niszczyć instalacje w budynkach, karaluchy stanowić zagrożenie dla zdrowia, a mikroorganizmy powodować unoszenie się bardzo nieprzyjemnego zapachu. Na szczęście w takich sytuacjach możliwe jest zastosowanie odpowiedniego zabiegu – deratyzacji lub dezynfekcji.

 

 

 

Co warto wiedzieć o dezynsekcji?

Każdemu zależy na utrzymaniu czystości w mieszkaniu czy też miejscu pracy. Czasem zdarza się jednak, że pomimo dokładnego sprzątania i pielęgnowania pomieszczeń oraz sprzętów w domu pojawiają się niechciani goście, tacy jak wszelkiego rodzaju insekty – karaluchy, pluskwy czy też mole. Ich obecność jednak łatwo jest wyeliminować poprzez zastosowanie dezynsekcji.

 

 

 

Najskuteczniejsze metody zwalczania prusaków

Mieszkanie jest miejscem, w którym czujemy się komfortowo i bezpiecznie. Czasem jednak nie z naszych przyczyn pojawiają się w nim nieproszeni goście, którymi mogą być zarówno pluskwy i karaluchy, jak i mrówki czy też mole. Na szczęście istnieje kilka znanych sposobów, które pozwalają na skuteczne i długotrwałe pozbycie się ich z naszego domu.

 


Utrzymanie czystości      Usługi DDD      Ozonowanie     Kwalifikacje      Galeria     Ciekawostki     Kontakt