Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług na najwyższym poziomie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej. ×
     

Profesjonalne

Usługi

sprzątania

Professional

Cleaning

Services

Professional

Cleaning

Services

Kwalifikacje

Doświadczenie, wiedza oraz kwalifikacje pracowników naszej firmy potwierdzają liczne referencje oraz certyfikaty. Między innymi możemy pochwalić się owocną współpracą z PLL LOT,  Biblioteką Uniwersytetu Warszawskiego, Zarządem Głównym ZNP, Bankiem Handlowym w Warszawie, Pałacem Kultury i Nauki, hotelami NOVOTEL i BELFER oraz innymi znaczącymi firmami. Wszelkie referencje są dostępne do wglądu w naszej firmie. Są one dowodem na to, że jesteśmy rzetelną firmą i swoją pracę wykonujemy sumiennie, terminowo i odpowiedzialnie. Poza zadowolonymi ze współpracy dużymi firmami, szczycimy się dużą liczbą klientów indywidualnych, którzy są w pełni usatysfakcjonowani jakością naszych usług. Chcąc utrzymać renomę i dobrą opinię, pracownicy firmy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje, zdobywając wiedzę o najnowocześniejszych urządzeniach, środkach chemicznych oraz technologiach na studiach podyplomowych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim oraz licznych warsztatach szkoleniowych. Śledzimy wszelkie nowinki na rynku oraz osiągnięcia naukowców z zakresie naszej branży.

W naszym fachu niezbędna jest wiedza z zakresu weterynarii, chemii i biologii – my taką posiadamy na wysokim poziomie.
Możemy pochwalić się Certyfikatem TUV Pest Control i HACCP. W swojej pracy stosujemy środki, które posiadają stosowne atesty Ministerstwa Zdrowia i Opieki Społecznej, dające gwarancję, że są bezpiecznymi dla człowieka. Pracujemy według norm wskazywanych przez Unię Europejską.

Utrzymanie czystości      Usługi DDD      Ozonowanie     Kwalifikacje      Galeria     Ciekawostki     Kontakt