Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług na najwyższym poziomie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej. ×
     

Profesjonalne

Usługi

sprzątania

Professional

Cleaning

Services

Professional

Cleaning

Services

Widząc w swoim najbliższym otoczeniu insekty lub gryzonie, kupujesz w sklepie środki chemiczne, które mają na celu zniszczyć te szkodniki. Rozkładasz więc w pomieszczeniach różnorodne trutki i odstraszacze. Nie jest ci przy tym wcale miło ze świadomością, że za kanapą i pod fotelem może właśnie rozkłada się jakaś mysz, która zjadła Twoją trutkę. Obsesyjnie więc sprzątasz w domu. Po kilku dniach, kiedy już myślisz, że Twój problem zniknął, pojawiają się znów irytujące owady i gryzonie. Brzmi znajomo?


Zdecydowanie skuteczniej, bez nerwów i stresu jest powierzyć zabieg chemiczny doświadczonemu deratyzatorowi, który doskonale wie, jakie dobrać środki, by były skuteczne oraz niegroźne dla człowieka. Całkowita likwidacja szkodników możliwa jest wyłącznie po specjalistycznie wykonanej deratyzacji oraz dezynsekcji. Pracownicy naszej firmy posiadają nie tylko odpowiednie środki, ale przede wszystkim doświadczenie i wiedzę z zakresu biologii, sposobu życia szkodników oraz ich słabości. Dzięki temu przeprowadzone przez nas działania z zakresu DDD są tak skuteczne.


Utrzymanie czystości      Usługi DDD      Ozonowanie     Kwalifikacje      Galeria     Ciekawostki     Kontakt