Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług na najwyższym poziomie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej. ×
     

Profesjonalne

Usługi

sprzątania

Professional

Cleaning

Services

Professional

Cleaning

Services

Idea pracy naszej firmy zawiera się w trzech prostych słowach:

  • CZYSTOŚĆ,
  • ŚWIEŻOŚĆ,
  • HIGIENA.

 

Słowa są proste, jednakże ich realizacja w życiu – niekoniecznie. Swoją pracą oraz wiedzą pomagamy wszystkim, dla których zachowanie porządku w swoim otoczeniu jest priorytetem. Współpracujemy z osobami prywatnymi, jak również firmami, będącymi przedstawicielami licznych branż i dziedzin. Naszymi stałymi klientami są zakłady przetwórstwa oraz produkcyjne branży spożywczej i przemysłowej, fermy, magazyny zbożowe, spółdzielnie mieszkaniowe, placówki użyteczności publicznej, hotele i gastronomie, zakłady pogrzebowe, sklepy i inne.


Dla nas żaden problem z zachowaniem czystości, świeżego powietrza oraz likwidacją szkodników nie jest błahy – każde zlecenie traktujemy poważnie i priorytetowo. Wszystko to po to, by naszym Klientom mieszkało się i pracowało zdrowo, czysto i komfortowo. Świetnie radzimy sobie z małymi zleceniami, jak również dotyczącymi dużych obiektów, dużego zanieczyszczenia czy też dużej liczby szkodników.


Utrzymanie czystości      Usługi DDD      Ozonowanie     Kwalifikacje      Galeria     Ciekawostki     Kontakt