Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług na najwyższym poziomie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej. ×
     

Profesjonalne

Usługi

sprzątania

Professional

Cleaning

Services

Professional

Cleaning

Services

Ozonowanie

Chciałbyś zadbać o czystość i świeżość swojego domu, biura, magazynu, sklepu czy jakiegokolwiek innego lokalu handlowo-usługowego? Trafiłeś pod właściwy adres. Znajdujące się w ofercie firmy Cleanpest ozonowanie na terenie Warszawy, czyli usuwanie zapachów oraz grzybów i pleśni z otoczenia człowieka, staje się coraz bardziej popularne. Nic dziwnego – jest to najlepsza metoda, skuteczna i szybka, na poprawienie jakości powietrza w domu, firmie, samochodzie oraz zadbanie o rzeczywistą higienę. Wysokiej jakości generatory umożliwiają wyprodukowanie ozonu o różnym stężeniu – w zależności od potrzeb.

Proponowane ozonowanie w Warszawie, jak sama nazwa wskazuje - wykorzystuje moc tego gazu do dokładnego wyczyszczenia pomieszczeń. Ozon wchodzi w reakcję ze związkami organicznymi, niszczy je, pozostawiając w pomieszczeniu jedynie świeżą woń, przypominającą zapach po burzy. Mimo że ozon i jego właściwości znane są od wielu lat, to jednak dopiero w ostatnich latach zaczęto korzystać z jego możliwości. Ze względu jednak na liczne zalety ozonu, zaczęto stosować go w bardzo wielu dziedzinach gospodarki i przemysłu. Już niemalże normą jest ozonowanie wody oraz za jej pomocą oczyszczanie owoców i warzyw, dzięki czemu produkty te dłużej zachowują świeżość.

Ozonowanie w Warszawie w atrakcyjnej cenie

Słowo ozon z powodzeniem można by zastąpić po prostu słowem świeżość – gdzie bowiem zostaje wykonane ozonowanie, po przykrym zapachu oraz mikroorganizmach nie ma śladu, a zamiast nich pozostaje tylko świeżość. Proponowana usługa powinna mieć miejsce zwłaszcza tam, gdzie istnieje największe ryzyko występowania drobnoustrojów oraz w miejscach, gdzie silny, uciążliwy zapach trudno jest wyeliminować innymi środkami, czyli np. w sklepach, hotelach, restauracjach czy magazynach, w którym przechowywana jest żywność.

Nasza firma wykonuje jednostkowe ozonowanie za pomocą generatora oraz regularnego czyszczenia obiektów użyteczności publicznej oraz przedsiębiorstw spożywczych i innych, gdzie proponowana usługa zwiększa komfort i bezpieczeństwo pracy. Stosowane przez nas metody są w pełni bezpieczne – monitorujemy proces przez cały czas jego trwania. Kontrolujemy wartość ozonu miernikiem w celu zagwarantowania optymalnego stężenia. Po zakończonym działaniu, sprawdzamy czy pozostawione stężenie ozonu jest bezpieczne. Jeżeli Warszawa jest miastem, w którym szukasz profesjonalnej firmy oferującej usługę ozonowania, trafiłeś pod dobry adres. Zapraszamy do współpracy!


Utrzymanie czystości      Usługi DDD      Ozonowanie     Kwalifikacje      Galeria     Ciekawostki     Kontakt

Ozonowanie – Cleanpest Warszawa