Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług na najwyższym poziomie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej. ×
     

Profesjonalne

Usługi

sprzątania

Professional

Cleaning

Services

Professional

Cleaning

Services

Czym jest ozonowanie?


Ozonowanie jest zaawansowanym procesem utleniania, za pomocą którego skutecznie można oczyszczać pomieszczenia z nieprzyjemnych zapachów, dokonywać dezynfekcji wody, żywności, przedmiotów, urządzeń oraz całych pomieszczeń.
Wyprodukowany za pomocą generatora ozon wykorzystuje się w wielu dziedzinach – wszędzie tam, gdzie dąży się do zlikwidowania ryzyka zakażenia bakteriami, wirusami, pleśniami i grzybami oraz do zlikwidowania uciążliwego zapachu. Wytwarzany przez generator ozon wchodzi w reakcję z mikroorganizmami, całkowicie je niszcząc. W czasie rozkładu ozonu uwalnia się jedna cząsteczka tlenu, która to właśnie poprzez połączenie ze związkami chemicznymi, niszczy je.

Obecnie ozonowanie wybiera się najczęściej w celu dezynfekcji pomieszczeń, produktów i urządzeń, bowiem dowiedziono, że ozon jest niemalże pięćdziesiąt razy skuteczniejszy i trzy tysiące razy szybszy w działaniu niż chlor.

Utrzymanie czystości      Usługi DDD      Ozonowanie     Kwalifikacje      Galeria     Ciekawostki     Kontakt