Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług na najwyższym poziomie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej. ×
     

Profesjonalne

Usługi

sprzątania

Professional

Cleaning

Services

Professional

Cleaning

Services

Deratyzacja

Znalazłeś się w sytuacji, gdy w Twoim domu, piwnicy, biurze czy lokalu pojawiły się szczury? Nie zwlekaj z podjęciem stosownych kroków i już dziś zdecyduj się na jedną z naszych usług. Deratyzacja na terenie Warszawy, bo to o niej mowa, jest skutecznym sposobem na pozbycie się niechcianych intruzów, które nie tylko mogą być przyczyną zniszczeń w Twojej przestrzeni, ale dodatkowo przenoszą i wywołują różne choroby. Na szczęście Cleanpest specjalizuje się w tego typu działaniach i z radością pomoże Ci w pozbyciu się wszelkich gryzoni. Poznaj szczegóły naszej oferty!

Jak się okazuje, zwalczanie gryzoni dla większości osób jest nie lada wyzwaniem. Wiąże się to zazwyczaj z długotrwałą i mozolną walką, w której nie zawsze człowiek jest zwycięzcą. W takich sytuacjach na pomoc przychodzi deratyzacja w Warszawie, którą znajdziesz w ofercie naszej firmy. Zlecając nam zwalczenie gryzoni, możesz być pewien, że w szybki sposób pozbędziemy się Twojego problemu. Posiadamy odpowiednie środki chemiczne i biologiczne, które pozwalają na szybkie i skuteczne pokonanie szkodników. Stosujemy metody, dzięki którym problem gryzoni znika raz na zawsze, a Ty ponownie możesz cieszyć się bezpiecznym i wolnym od intruzów domem, biurem czy lokalem.

 

zwalczanie gryzoni warszawa

Deratyzacja w Warszawie - pozbądź się intruza

Z pewnością zastanawiasz się, w jaki sposób przeprowadzana jest proponowana deratyzacja na terenie Warszawy. Firma Cleanpest z powodzeniem eliminujemy gryzonie myszowate (myszy, szczury) oraz gryzonie nornikowate (nornice, darniówki) za pomocą granulatów, past, kostek oraz pyłów. Stosowane przez nas środki mają za zadanie zwabić gryzonie, otruć, jak również usunąć przykry zapach nieżywych zwierząt. Obok tradycyjnych metod, stosujemy również tzw. chwytacze żywołowne, gdzie przynętą są nietoksyczne i całkowicie bezpieczne substancje. Wybór konkretnej metody jest zawsze dopasowywany do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Choć deratyzacja to często ostateczny krok w procesie pozbywania się niechcianych intruzów, to jak się okazuje - można temu problemowi skutecznie zapobiec. W firmie Cleanpest możemy Ci pomóc nawet w przypadku, kiedy Twoje otoczenie nie jest jeszcze zajęte przez gryzonie. Jeśli chcesz zabezpieczyć się przed ich napływaniem z zewnątrz, wykonamy specjalne bariery, które uniemożliwią ich przedostawanie się. Zdecydowanie lepiej jest zapobiegać występowaniu gryzoni, niż je zwalczać. Warszawa to główny obszar naszej działalności. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i właścicieli przestrzeni biurowych, magazynów czy też punktów handlowo-usługowych.


Utrzymanie czystości      Usługi DDD      Ozonowanie     Kwalifikacje      Galeria     Ciekawostki     Kontakt

Deratyzacja – Cleanpest Warszawa