Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług na najwyższym poziomie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej. ×
     

Profesjonalne

Usługi

sprzątania

Professional

Cleaning

Services

Professional

Cleaning

Services

Dezynfekcja

W Cleanpest zadbamy o czystość i bezpieczeństwo Twojej przestrzeni, jakby była naszą własną. W naszej bogatej ofercie znajduje się między innymi dezynfekcja na terenie Warszawy. Czym dokładnie jest proponowana usługa? To inaczej odkażanie – niszczenie znajdujących się na przedmiotach oraz powierzchniach użytkowych chorobotwórczych drobnoustrojów (grzybów, pleśni i bakterii) oraz ich form przetrwalnikowych, które mogą stawać się przyczyną różnorodnych dolegliwości zdrowotnych czy chorób. Regularne dbanie o przestrzeń wolną od drobnoustrojów może znacząco poprawić stan Twojego organizmu oraz samopoczucie.

Proponowana przez naszą firmę dezynfekcja w Warszawie przynosi bardzo dobre efekty przy optymalnie długim czasie działania oraz wysokim stężeniu środka dezynfekcyjnego. Używane przez nas środki dezynfekujące są bezpieczne dla człowieka, środowiska oraz odkażanych przedmiotów. Naszą ofertę dedykujemy zarówno właścicielom domów czy mieszkań, jak i przestrzeni biurowych, lokali handlowo-usługowych czy też magazynów. Przed przystąpieniem do świadczenia naszych usług zawsze uzgadniamy z naszymi klientami ich oczekiwania oraz potrzeby, dzięki czemu możemy idealnie dostosować właściwą metodę, a tym samym zapewnić im stuprocentową satysfakcję oraz zadowolenie.

Dezynfekcja w Warszawie - skuteczny sposób bezpieczną przestrzeń

Oferowana dezynfekcja dokonywana jest za pomocą środków fizycznych (wysokiej temperatury lub lamp UV o długości fali 256 nm) i środków chemicznych (alkoholi, aldehydów, kwasów, zasad, soli amoniowych i innych). Chemiczne odkażanie przyjmuje postać oprysku lub gazowania. Odpowiednia metoda dezynfekcji, użyte środki oraz czas odkażania dostosowane są do rzeczywistych potrzeb, stopnia i rodzaju zanieczyszczenia. Stosujemy odkażanie miejsc najbardziej narażonych na zakażenie drobnoustrojami, takich jak kuchnia, stołówka, łaźnia (odkażanie zapobiegawcze) oraz odkażanie w ogniskach zakażenia (odkażanie ogniskowe).

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, firma Cleanpest dokłada wszelkich starań, aby dezynfekcja na terenie Warszawy była wykonywana z największą starannością i dokładnością. Nasz zespół stanowią doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, dzięki którym przez ponad 30 lat naszej działalności na rynku udało nam się zdobyć setki lojalnych klientów. Chciałbyś dołączyć do ich grona, a jednocześnie zapewnić sobie przestrzeń wolną od szkodliwych drobnoustrojów? Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a my zajmiemy się całą resztą. Warszawa to główny obszar naszej działalności - serdecznie zapraszamy do współpracy klientów ze stolicy! !


Utrzymanie czystości      Usługi DDD      Ozonowanie     Kwalifikacje      Galeria     Ciekawostki     Kontakt

Dezynfekcja – Cleanpest Warszawa