Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług na najwyższym poziomie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej. ×
     

Profesjonalne

Usługi

sprzątania

Professional

Cleaning

Services

Professional

Cleaning

Services

Dezynsekcja

Utrzymujesz czystość, a pomimo tego w Twoim domu czy bloku pojawiły się insekty? Próbowałeś wszystkich domowych sposobów, jednak żaden z nich nie zadziałał? Mamy na to sposób! Znajdująca się w naszej ofercie dezynsekcja na terenie Warszawy to idealne rozwiązanie dla Ciebie – dzięki niemu raz na zawsze zapomnisz o problemie z owadami. Zastosowanie nowoczesnych środków oraz metod pozwala nam zagwarantować Ci całkowitą skuteczność naszych usług. Nie zwlekaj ani chwili dłużej i już dziś pozbądź się uciążliwych insektów ze swojej przestrzeni, jednocześnie zapewniając jej czystość i bezpieczeństwo. Najskuteczniejszą metodą walki z uciążliwymi owadami jest dezynsekcja – karaluchy i inne insekty nie mają z nią szans na przetrwanie.

Zastanawiasz się, na czym polega oferowana dezynsekcja w Warszawie, którą znajdziesz w ofercie Cleanpest? Już wyjaśniamy! Nasza firma skutecznie zwalcza wszelkiego rodzaju insekty, takie jak: prusaki, mrówki, pluskwy czy pchły, znajdujące się w domach, blokach, budynkach użyteczności publicznej, zakładach przemysłowych czy innych miejscach, w których przebywają ludzie. Głównym powodem naszej działalności jest Twoje bezpieczeństwo. Wspomniane insekty mogą być źródłem chorób lub zniszczeń w pomieszczeniach. Na szczęście dzięki nam pozbędziesz się ich w łatwy i szybki sposób.

dezynsekcja karaluchy warszawa

Skuteczna dezynsekcja na terenie Warszawy

W celu skutecznego zwalczenia szkodników podejmuje się szereg czynności – oferowana dezynsekcja polega na zastosowaniu metody fizycznej, mechanicznej, biologicznej oraz metod chemicznych występujących w postaci oprysku, aerozolu, żelu oraz gazu. Przed zastosowaniem jakiegokolwiek środka owadobójczego, konsultujemy wybór z klientem. Od Ciebie więc w dużej mierze zależy, czego użyjemy. Wykorzystywane przez nas środki chemiczne posiadają atesty PHZ oraz MZiOS, co jest dowodem na to, że mogą być wykorzystywane w Polsce i w Unii Europejskiej. Są one w pełni bezpieczne dla człowieka, dlatego po dokonanej dezynsekcji można spokojnie przebywać w pomieszczeniu.

Skuteczny sposób na pozbycie się insektów

Jak zostało wspomniane powyżej, proponowana dezynsekcja wykonywana jest przy wsparciu metody fizycznej. Opiera się ona na wykorzystaniu pary, gorącego powietrza oraz promieniowania ultrafioletowego w celu wystraszenia owadów. Metodę zwalczania owadów dostosowujemy adekwatnie do gatunku insektów, ich liczby oraz miejsca, w którym przebywają. Jedno jest pewne – żadne insekty nie mają szans w starciu z Cleanpest. Warszawa to główny obszar naszej działalności! Serdecznie zapraszamy do poznania szczegółów naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań – pozostajemy do Twojej dyspozycji. Jeżeli jesteś zainteresowany usługą, jaką jest dezynsekcja, cennik z chęcią udostępnimy na Twoje życzenie! Skontaktuj się z nami, aby cieszyć się czystą przestrzenią, wolną od wszelkich insektów!


Utrzymanie czystości      Usługi DDD      Ozonowanie     Kwalifikacje      Galeria     Ciekawostki     Kontakt

Dezynsekcja – Cleanpest Warszawa