Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług na najwyższym poziomie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej. ×
     

Profesjonalne

Usługi

sprzątania

Professional

Cleaning

Services

Professional

Cleaning

Services

GHP

System Dobrej Praktyki Higienicznej nazywany krótko GHP (z ang. Good Hygienic Practice) nakłada obowiązek zapewnienia kontroli higieny na wszystkich etapach produkcji i obrotu żywnością w firmach, mających związek z artykułami spożywczymi (zgodnie z art. ust. 3 pkt. 8 ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia Dz. U. Z 2006 r. Nr 171, poz. 1225).

Wymogi stawiane przez Dobrą Praktykę Higieniczną obejmują między innymi odpowiednią procedurę mycia i dezynfekcji maszyn, urządzeń i przedmiotów, mających kontakt z żywnością oraz zapewnienie bezpieczeństwa mikrobiologicznego. Teren zakładu musi być zadbany i czysty, jak również skutecznie zabezpieczony przed szkodnikami – gryzoniami i insektami.
 

Nasza firma pomaga wypełniać warunki nałożone przez system GHP na wszelkie firmy i placówki, mające jakikolwiek kontakt z żywnością. Oferujemy skuteczną ochronę przed szkodnikami oraz drobnoustrojami chorobotwórczymi. Przeprowadzamy działania z zakresu DDD ( deratyzacja, dezynfekcja, dezynsekcja), jak również sprzątamy każdego rodzaju obiekty oraz powierzchnie, troszcząc się zarówno o czystość i higienę wewnątrz przedsiębiorstwa, jak również w jego zewnętrznym otoczeniu.


Utrzymanie czystości      Usługi DDD      Ozonowanie     Kwalifikacje      Galeria     Ciekawostki     Kontakt