Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług na najwyższym poziomie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej. ×
     

Profesjonalne

Usługi

sprzątania

Professional

Cleaning

Services

Professional

Cleaning

Services

Sprzątanie balkonów po ptakach Warszawa


Mimo że w większości przypadków ptaki są sprzymierzeńcem człowieka, to jednak często ich sposób życia może kolidować z naszym.
Dzieje się tak w przypadku, gdy nieproszone zagnieżdżają się na parapetach, balkonach, tarasach, dachach czy też w kominach. Ich obecność wiąże się nie tylko z hałasem, ale również z zanieczyszczeniami w postaci odchodów, piór, resztek jedzenia, patyków. Jest to zjawisko nieestetyczne oraz groźne dla zdrowia człowieka – w takich warunkach nie trudno o rozwój mikroorganizmów chorobotwórczych. Poza tym odchody ptasie niszczą trwale elewacje, parapety czy lakiery samochodowe. Ptaki są również problemem ogrodników, sadowników i rolników – często niszczą uprawiane rośliny.

Nasza firma dysponuje skutecznymi środkami odstraszającymi ptaki oraz zabezpieczającymi przed przesiadywaniem przez nie na budynkach, ogrodzeniach i obiektach.

W sposób profesjonalny i szybki montujemy kolce, siatki ochronne, poręcze oraz ruchome pręty, które w estetyczny sposób komponują się z budynkiem, a jednocześnie skutecznie zabezpieczają przed niechcianym ptactwem.


Utrzymanie czystości      Usługi DDD      Ozonowanie     Kwalifikacje      Galeria     Ciekawostki     Kontakt