Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług na najwyższym poziomie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej. ×
     

Profesjonalne

Usługi

sprzątania

Professional

Cleaning

Services

Professional

Cleaning

Services

Usuwanie zapachów

Za pomocą ozonu usuwamy zapachy o różnorodnym pochodzeniu z mieszkań, samochodów, obiektów użytkowych, restauracji, hoteli i innych miejsc.

Dzięki tej metodzie zapach nie jest maskowany, a całkowicie eliminowany (utleniony). W pomieszczeniu, w którym odbyło się ozonowanie pozostaje świeży zapach, który nazywa się „zapachem po burzy”.


Ozonowanie przynosi bardzo dobre efekty – w szybkim czasie i bez użycia środków chemicznych można pozbyć się nawet najbardziej uciążliwych zapachów.

Skutecznie zwalczamy przykre zapachy powstałe w wyniku pożarów, powodzi lub długotrwałego przebywania zwłok w pomieszczeniu. W takich sytuacjach ozonowanie nie tylko eliminuje zapach, ale również niszczy wirusy, bakterie, pleśnie i grzyby.

Mniejsze stężenie ozonu wykorzystuje się przy usuwaniu zapachów powstałych przy przygotowywaniu posiłków, po paleniu papierosów, po przyjęciach z udziałem większej liczby osób czy po remontach, w wyniku których w mieszkaniu pozostaje przykry zapach klejów, farb i lakierów. Ozon świetnie sprawdza się również w eliminowaniu zapachów odzwierzęcych czy też ryb i mięsa w przetwórstwie spożywczym. Dzięki ozonowaniu można w szybki sposób uzyskać i na długi czas utrzymać świeży zapach w punktach gastronomicznych, hotelach, zakładach pogrzebowych, lokalach użyteczności publicznej, w miejscach przebywania zwierząt, w samochodach.

Ozonowanie jest w pełni bezpieczne dla człowieka i dezynfekowanych przedmiotów.

Utrzymanie czystości      Usługi DDD      Ozonowanie     Kwalifikacje      Galeria     Ciekawostki     Kontakt