Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług na najwyższym poziomie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej. ×
     

Profesjonalne

Usługi

sprzątania

Professional

Cleaning

Services

Professional

Cleaning

Services

Zwalczanie kretów Warszawa


zwalczanie kretów warszawaKrety są zmorą wielu ogrodników, właścicieli przydomowych ogrodów i trawników. Zwłaszcza wiosną ryją w ziemi i tworzą nieestetyczne kopce (nawet do siedemdziesięciu dziennie), niszczą przy tym uprawiane rośliny, przegryzając cebulki kwiatów i podgryzając korzenie roślin.


Poza tym krety zjadają dżdżownice, które w każdym ogrodzie odgrywają istotną rolę – spulchniają i napowietrzają ziemię.
 

Na rynku dostępnych jest wiele środków, które mają na celu zniszczyć, złapać lub odstraszyć krety. Kto jednak spotkał się z tym problemem, doskonale wie, jak trudno się go pozbyć mimo wielości dostępnych środków. Nie warto więc tracić nerwów, czasu i pieniędzy – kiedy tylko kret atakuje Twój ogród, zwróć się do nas, ponieważ zwalczanie kretów to jedna z naszych specjalności!

Szybko i skutecznie pozbędziemy się wszystkich szkodników z Twoich upraw.

Zwalczanie kretów za pomocą środków chemicznych, które mają za zadanie zabić szkodniki, jest dozwolone tylko na terenach ogrodzonych i to w przypadku, gdy stanowią rzeczywisty problem. W innych przypadkach – na łąkach, pastwiskach i terenach nieogrodzonych – krety odstraszamy lub łapiemy w pułapki, po czym wywozimy w miejsca, gdzie mogą swobodnie kopać swoje korytarze.


Utrzymanie czystości      Usługi DDD      Ozonowanie     Kwalifikacje      Galeria     Ciekawostki     Kontakt