Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług na najwyższym poziomie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej. ×
     

Profesjonalne

Usługi

sprzątania

Professional

Cleaning

Services

Professional

Cleaning

Services

Utrzymanie czystości

Dbając o czystość swojego otoczenia, dbasz o zdrowie własne i swojej rodziny, jak również stwarzasz pozytywny wizerunek swojego mieszkania oraz miejsca pracy. Systematyczne sprzątanie uniemożliwia gromadzenie się niebezpiecznych dla zdrowia bakterii.

Firma, w której panuje porządek i czystość jest bezpieczna dla pracowników oraz klientów firmy. Uporządkowane i czyste biuro, sklep, lokal gastronomiczny czy też pomieszczenia hotelowe wpływają na odbiór instytucji przez klienta.


Nasza firma zajmuje się kompleksowym utrzymywaniem czystości – zarówno w biurach, pomieszczeniach użytkowych, obiektach gastronomicznych i hotelach, jak również na osiedlach, terenach zielonych, boiskach i innych tego typu przestrzeniach.


Wykonujemy standardowe czynności związane z utrzymaniem czystości i porządku (w tym pranie dywanów, tapicerek itp.), jak również realizujemy rzadkie lub nawet nietypowe zlecenia w zakresie sprzątania.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który umożliwia uprzątnięcie nawet najmniejszych szczelin oraz wysokich obiektów. Stosowane przez nas środki chemiczne są bezpieczne dla człowieka oraz czyszczonych powierzchni. Liczy się dla nas nie tylko czystość, ale również dbałość o trwałość przedmiotów. Posiadamy wiedzę na temat stosowania odpowiednich preparatów na konkretne nawierzchnie.

Zespół sprzątający przyjeżdża do klienta o ustalonej porze, w przypadkach nagłych i niespodziewanych (takich jak zalanie czy pożar) również można liczyć na naszą natychmiastową pomoc.

Utrzymanie czystości      Usługi DDD      Ozonowanie     Kwalifikacje      Galeria     Ciekawostki     Kontakt