Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług na najwyższym poziomie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej. ×
     

Profesjonalne

Usługi

sprzątania

Professional

Cleaning

Services

Professional

Cleaning

Services

Sprzątanie obiektów biurowych


W codziennym natłoku obowiązków pracowniczych, trudno samemu zadbać o czystość i higienę w biurze. Z tego powodu warto zainwestować w specjalistyczną pomoc. Ekipa sprzątająca nie tylko będzie realizować szereg prac porządkowych, ale również może to czynić regularnie, bez codziennego wskazania.


Nasza firma oferuje usługi w zakresie czyszczenia wszelkiego rodzaju podłóg (w tym pranie dywanów i wykładzin), mebli, okien, drzwi, sprzętu komputerowego i biurowego.
W zakresie naszych działań mieści się również utrzymanie porządku i higieny w sanitariatach oraz zaopatrzenie ich w potrzebne środki higieniczne; wyrzucanie śmieci, czyszczenie i dezynfekcja zsypów.

Kompleksowe porządkowanie biur przeprowadzamy w dogodnym dla klienta czasie, w sposób jak najmniej kłopotliwy dla pracowników oraz klientów firmy.

Świadczone przez nas usługi mogą mieć charakter ciągły lub sporadyczny – to od potrzeb klienta uzależniona jest forma współpracy.


Utrzymanie czystości      Usługi DDD      Ozonowanie     Kwalifikacje      Galeria     Ciekawostki     Kontakt