Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług na najwyższym poziomie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej. ×
     

Profesjonalne

Usługi

sprzątania

Professional

Cleaning

Services

Professional

Cleaning

Services

Sprzątanie obiektów przemysłowych


Wielkie przestrzenie obiektów przemysłowych, hal, magazynów, warsztatów czy też obiektów handlowo-usługowych oraz pomieszczeń socjalnych wymagają zastosowania odpowiedniego sprzętu oraz środków czyszczących, aby uzyskany efekt był w pełni satysfakcjonujący.

Nasza firma oferuje kompleksowe oczyszczanie obiektów techniką ręczną oraz mechaniczną.

Za pomocą odpowiednich urządzeń oraz metod jesteśmy w stanie utrzymywać czystość nawet w najbardziej problemowych pod tym względem obiektach. W szybki i skuteczny sposób myjemy witryny sklepowe, szklane powierzchnie i przeszklenia – również wielkopowierzchniowe oraz zlokalizowane na dużych wysokościach.

 

Utrzymujemy czystość w:

  • łaźniach,
  • sanitariatach,
  • szatniach i
  • basenach.


Posiadamy nowoczesne środki chemiczne, bezpieczne dla człowieka oraz urządzeń i maszyn, mieszczących się w sprzątanych obiektach. Specjalizujemy się również w ozonowaniu, dzięki czemu w każdym pomieszczeniu możemy oczyścić powietrze od przykrych zapachów, wirusów i bakterii.


Utrzymanie czystości      Usługi DDD      Ozonowanie     Kwalifikacje      Galeria     Ciekawostki     Kontakt